Reklama gabinetu stomatologicznego

Turystyka stomatologiczna i medyczna w Polsce mają się dobrze, szczególnie ta pierwsza rozwija się błyskawicznie. Na korzyść polskich dentystów działa cena i wysoka jakość świadczonych usług. O tym, że można leczyć tanio i dobrze przekonały się już tysiące zadowolonych pacjentów z zagranicy. Co roku Polskę odwiedza ponad 500 000 Pacjentów z zagranicy.

Polska znajduje się już na 19 miejscu w globalnym rankingu atrakcyjności oferty turystyki medycznej, jaki sporządził International Healthcare Research Center. Analitycy porównali w badaniach dane z kilkunastu źródeł m.in. z Medical Tourism Association (MTA).

Teraz także Twoja placówka może stać się celem wizyt zagranicznych Pacjentów. Już dziś zarejestruj się!

Polecamy skontaktować się z kliniką Stankowscy-Białach, w której wykwalifikowani specjaliści z największą starannością dobierają i wykonują protezy stomatologiczne a także wszelkie rodzaje mostów protetycznych w ramach usług protetyka Poznań. Ponadto są specjalistami w zakresie usług implanty Poznań.

Warunki rejestracji

Platforma Traveldent.pl / Traveldent.info skierowana jest do Pacjentów z poza Polski. Na platformie swoje usługi mogą reklamować gabinety które:

  • działają od ponad 1 roku,
  • utrzymują jakość obsługi pacjenta na średnim poziomie min 3 ‘gwiazdek’,
  • odpowiadają na zapytania pacjentów w ciągu max 3 dni,
  • posiadają zespół mówiący przynajmniej jednym obcym językiem lub zapewniają wsparcie tłumacza.

Travendent.pl zastrzega sobie prawo do przeprowadzania niezapowiedzianych weryfikacji powyższych wymagań. Gabinety, które ich nie spełnią będą usuwane.

Traveldent.pl nie pobiera opłat za leady (wypełnione formularze) przesyłane ze strony do konkretnych gabinetów.

Zmagasz się z problemami ze zgryzem bądź nie jesteś pewien czy potrzebujesz aparatu ortodontycznego? Skontaktuj się ze specjalistą z zakresu ortodoncji  z kliniki stomatologicznej Stankowscy-Białach! W ramach usług ortodoncja Poznań, zadba on o stan Twojego uzębienia i przywróci mu pełną funkcjonalność.

Promocja gabinetu

Platforma Travendent.pl oferuje odpłatną usługę promocji gabinetu w sekcji ‘Rekomendowane’.

Zapraszamy do współpracy.